Nechte v poklidu úklidovou firmu pracovat odpoledne či navečer


Máte k dispozici na Praze 8 kanceláře pro své zaměstnance, kteří se tu pohybují v průběhu běžné pracovní doby, tedy od pondělí do pátku mezi osmou a šestnáctou hodinou? Pak jistě uvítáte, že úklidová firma vám vyjde vstříc a bude provádět komplexní úklid kanceláří v Praze 8 v době, kdy se v těchto prostorách již nikdo nepohybuje. Nebudete se navzájem rušit a úklid proběhne k všeobecné spokojenosti.

úklid velké haly

Koberce – úklid a čištění koberců nemůže probíhat důkladně, jestliže budou zaměstnanci sedět v kancelářích za stolem a úklidoví pracovníci je budou muset žádat, aby si odsedli. Toto je velmi nepříjemné pro obě strany a mnohem efektivnější je tomuto postupu se vyvarovat. Proto se doporučuje čistit koberce spíše večer, kdy úklidová firma zajistí v průběhu prací dostatečné větrání, aby se případná vlhkost z koberců rychle vytratila.

úklid kanceláře

Nábytek – některé úklidové práce lze provádět i brzy ráno, například utírání prachu či použití tekutých čistidel na nábytek. Týká se to jak psacích stolů, tak i šatních skříní, prostor pro šanony, https://www.vseprotisk.cz/kancelar-archivace-sanony_c195.html konferenčních stolků, barových stolků, kuchyňských linek v kuchyňkách atp.

Mytí oken – okna a okenní parapety lze umývat i při běžném provozu kanceláře, jestliže zaměstnancům nevadí otevřená okna, tedy například v letním období. Umývání oken nijak výrazně nezasahuje do pracovní činnosti firmy, a to zejména v prostorách příslušenství, jako jsou koupelny, kuchyňky, konferenční a školicí místnosti a sály, chodby, schodiště a předsíně, jídelny a odpočinkové prostory.

Ostatní pracovní činnosti – úklidová firma se dokáže postarat i o čistotu svítidel, což ovšem může vyžadovat vypínání přívodních jističů pro světelné okruhy, a také může důkladně vyčistit kancelářské židle. Čalounění židlí bývá poměrně častým nosičem nečistot a bakterií, i když se může zdát, že jde o nábytek zatěžovaný pouze čistým oblečením. Na židle totiž dosedá prach a usedáním na židli se tu vytváří jemný mastný prachový povlak.