Náplně do elektronických cigaret, které vám připomenou vaše oblíbené dezerty


Vapování je tolik oblíbené i protože mají vapeři na výběr snad nekonečně mnoho příchutí náplní do elektronické cigarety, které si mohou ve své elektronické cigaretě vychutnat. Velmi oblíbené jsou sladké příchutě, které imitují oblíbené dezerty. Máte rádi cheesecake, dorty, čokoládové zákusky nebo třeba ovocný koláč? Ať si vzpomenete téměř na jakýkoliv dezert, můžete si ho pomocí náplní vychutnat i v elektronické cigaretě.

Jaké vám doporučíme?

vaping

TI JUICE – Věnečky

Pamatujete si z dětství, jak skvěle chutnal čerstvý věneček plný lahodného, máslového krému? Nyní si můžete na věnečcích mlsat, aniž byste nabrali nějaká ta kila. Značka TI Juice přináší autentickou chuť věnečků pro vaše vapování. Jemná chuť těsta výraznou chutí sladkého, máslového krému, který je ozvláštněn kapičkou rumu.

KTS Black Edition – Green Valley

A co takové dozlatova usmažené koblížky nebo donuty? Kdo by si na nich jednou za čas rád nepochutnal. Příchuť Green Valley od značky KTS vás přenese rovnou do voňavé pekárny. Zlaté, usmažené těsto donutu, obaleného v moučkovém cukru, s lahodným citrónovým krémem uvnitř. Prostě hotové nebe ve vaší puse.

vape

Adams Vape – Caramel Puding

Máte rádi karamel a jemnou chuť dokonalého pudingu? Právě tohle spojení vám přináší česká značka Adams Vape. Jemnou ale zároveň hutnou chuť smetanového pudingu, který se spojí se slaďoučkým karamelem. Pocítíte autentickou chuť, jako byste právě dojedli vynikající karamelový puding a budete chtít více a více.

Star Taste Liquids – Apple Pie

Jablečný koláč jako od maminky. To dostanete od značky Star Taste Liquids. Křupavé těsto s nakyslými jablky, pikantní chutí skořice, to všechno doplněno o vlašské ořechy. Sladko nakyslá chuť jednoho z nejoblíbenějších dezertů po celém světě. Tuhle chuť si naprosto zamilujete a budete ji chtít vapovat pořád dokola.