Máte špatnou paměť?

Jsou situace, kdy je potřeba mít dobrou paměť a hned z ní vylovit různé informace. Většinou jde o informace o našem osobním stavu. Adresu a jméno si vybaví každý, ale horší je to se směrovacím číslem nebo s telefonním číslem. Právě telefonní číslo je často problém u většiny lidí a to i u malých dětí. Přitom telefon máme snad všichni a používáme ho většinou denně. A proto je dobré svoje telefonní číslo umět zpaměti.

starý telefon

Měníte číslo často?
Někteří lidé musí měnit svoje číslo často, a to třeba z důvodu rušení stávající smlouvy a nemožnosti si přenést stávající číslo jinam. Někdo si ho ani přenést nechce, protože si to stávající nedokázal za celé roky zapamatovat. Je to tak, existují i velmi těžko zapamatovatelná telefonní čísla, která ale také mají své majitele. Pokud mezi ně patříte a chcete mít konečně dobré číslo, které si nebudete mít problém zapamatovat, nezbývá vám než se obrátit na místo, kde si jej budete moct vybrat a koupit.

Operátoři běžně nenabízí možnost vybrat si svoje číslo tak aby vám vyhovovalo. Někdy se stane že máte na výběr třeba z několik sim karet kde vidíte číslo předem, ale jde o běžná čísla, které se stejně budete muset naučit. Je to podobné jako s SPZ u auta na přání. I zde máte možnost výběru, ale je potřeba si ji zajistit sami a zaplatit za ni. Ale za to že si konečně zapamatujete svoje číslo to stojí. Ne vždycky je čas a prostor na to hledat po kapsách svoje číslo, zejména u dětí je vždy lepší, když mají číslo, na které si vzpomenou i ve stresu.

tlačítka telefon

Zlatá čísla jsou skvělým prostředkem jak si zajistit snadno zapamatovatelné číslo pro sebe nebo pro kohokoliv blízkého. Většinou si tato čísla berou lidé pro starší člen rodiny nebo právě pro děti, protože jde o čísla snadno zapamatovatelná, která si vybaví každý i pod tlakem. Postarejte se o svoje blízké a věnujte jim praktický dárek který ocení.