I ten nejlevnější zapuštěný bazén bude dělat vaší rodině radost

Proč si vlastně pořídit bazén? Domníváte-li se, že je to jen díra v zemi vhodná pro koupel v horkých letních dnech, a že se tu stejně budete po jisté době nudit, pak se mýlíte. Vůbec to tak být nemusí a bazén může posloužit k mnoha dalším účelům:

Oslavy narozenin – aby oslava vašich narozenin nebyla pořádná „otrava“, nabídněte pozvaným hostům možnost svléknout se do plavek a hupsnout do bazénu. Lidé svlečení do plavek mívají k sobě blíž, odhazují více formálního chování a cítí se přirozeněji, protože jsou téměř svlečení do naha, a tam se toho mnoho nezakryje a neutají. Nemusíte pochopitelně nikoho nutit, aby povinně s vámi plaval, stačí pouze s nabídkou přijít, ať se každý rozhodne podle svého.

balónky na hladině bazénu

Párty pro kolegy z práce – vycházíte zadobře s vašimi kolegy ze zaměstnání? Udržujete dobrou partu a vyrážíte každý rok na vodácké výpravy? Jezdíte spolu na hory lyžovat, anebo na horské pěší túry, v podobném duchu, jako ve filmu „S tebou mě baví svět“ v pohoří „YDYKSEB“? Pak můžete nabídnout k zábavě i váš bazén. Srdeční a přátelští lidé to jistě ocení a zřejmě vám také nabídnou něco na oplátku.

voda v bazénu

Milování v bazénu – záměrně zde neuvádíme výraz „sex“, protože bazén je natolik něžné prostředí, že je vhodný zejména pro citlivé a náruživé milence. Má to však jednu podmínku, vlastně dvě. Za prvé musí být voda čistá, a pokud možno nechlorovaná, abyste se v ní cítili příjemně, a za druhé je vysloveně nutné zajistit potřebné soukromí a vhodné intimní osvětlení. S trochou šikovnosti však obě podmínky hravě splníte.

Bazén jako součást herního hřiště – i ty nejlevnější zapuštěné bazény lze poměrně snadno doplnit různými stálými či dočasnými atrakcemi a využívat toto prostředí pro každodenní zábavu. Například v jeho blízkosti instalujete hřiště na minigolf či pétanque, bude tu travnatý plácek pro badminton, můžete tu mít v závětří stůl na stolní tenis, pověšený terč pro házení šipek anebo bosonohý chodník. Nemělo by tu chybět ani vhodné posezení se zahradním nábytkem pro podávání občerstvení.