Drobné věci po kapsách


Samozřejmě, že toho využijí a využívají designéři různých reklamních agentur a na žádost objednavatele tam umístí například logo jejich firmy nebo společnosti. Proč také ne. Je škoda, aby to zůstalo čisté bílé, nebo jinak barevné bez potisku. A pokud je reklama na tom či onom předmětu vkusná, nelze nad tím nějak přemýšlej nebo nedej bože naříkat. Výhodou těchto předmětů je jejich extrémně nízká cena a také to, že je může majitel třeba darovat na nějaké akci. Znáte to asi sami. Je dětský den, spousta a spousta soutěží. Každý láká děti k sobě upoutává výhrami.

tužky s reklamou

Jedním z nich je klíčenka, tedy malý drobný předmět, například kolečko a v něm vkusně umístěna reklama na obchod s hračkami. Kolik dětí si odnese tento přívěsek a pochlubí se každému koho potká? A ten dotyčný vidí značku výrobce nebo obchodu, to je jedno a už ho má v povědomí. Je velká šance, že hračky nakoupí právě tam. A tím je účel splněn. Hned několikrát, protože přívěsek udělal dítěti radost, odměnil jej za snahu v soutěži a dospělé upozornil, kde lze pro dítě nakoupit spoustu hraček. No není to za pár peněz skvělá věc?

flash paměť s reklamou

Takže jak vidno, reklamní předměty s potiskem jsou prostě nápad za milion. A samozřejmě to nemusí být jen přívěsek na klíče. Co se dnes hodně dělá je také na klíče, je to takzvaná flaška, správněji fleška. Na ní jsou giga paměti, na kterých je možno přenášet méně citlivé údaje. A právě na takových fleškách je místo pro vaši reklamu. Dokonce může mít i netradiční tvar. Kolikrát ji bere člověk do ruky, tolikrát spočine jeho oko na reklamě, která je tam umístěna. A což teprve třeba na propisce, nebo krabičce zápalek? Tak vidíte, že se dá kvalitní reklama udělat i za málo peněz. Pokud ji chcete také, tak stačí jen kliknout na odkaz v tomto článku a uvidíte sami, jak se váš obchod vytáhne směrem nahoru v prodeji. Zkuste to a uvidíte.