Posezení s přáteli


Dokončili jste stavbu domu po mnoha peripetiích a jste na něj právem hrdí? Stavba domu nebývá procházka růžovou zahradou a tak je potřeba dům, jak se říká, zkolaudovat s nejbližšími. To můžete udělat jak jinak, než pořádnou zahradní párty, a to i v případě, že ještě nemáte dokončenou zahradu. Důležité je být spolu a užít si krásné chvíle na počet toho, co jste sami vlastníma rukama dokázali. A kdo ví, třeba při společných chvílích někdo dostane geniální nápad, co vytvořit z vaší zahrady.

žena dýmka

Lidé se většinou schází s přáteli za dobrého jídla a pití. To ale všichni znají, protože takové večírky pořádané během léta celkem pravidelně. Co to ale udělat trochu jinak a dát si společně vodní dýmku? V zahraničí je to celkem běžná věc, a kouří ji i lidé, kteří běžně nekouří. Není to nic špatného a není to ani nic, co by vám mělo způsobit nějaké problémy, pokud si ji dáte jen párkrát během celého léta.

Dalo by se říct, že vodní dýmka tak trochu sbližuje a díky ní bude celý večer o něco víc speciální. Zalíbila se vám představa že si sednete do kruhu a společně si vychutnáte třeba ledové ovoce? Abyste nemuseli chodit nikam do shisha baru, můžete si dýmku připravit sami. Na to potřebujete koupit vlastní dýmku. Pokud si ji budete chtít koupit, myslete na to, aby byla dostatečně stabilní – nechcete během párty řešit to, že se převrhla a žhavé uhlíky zapálily deku.

vodní dýmka

K dýmce potřebujete i hadice na vodní dýmku. Počet zvolte podle lidí kteří dýmku budou kouřit. Pokud vás bude víc, budete potřebovat víc dýmek, ale jde to vyřešit tak, že si každý vezme svůj náústek a bude se víc lidí střídat u jedné hadice. Vychutnejte si společně třeba ledové ovoce, které vás dostane opravdu ledovou svěží chutí. Je to příchuť, která je v létě často vyprodaná, protože je nejoblíbenější ze všech, které se prodávají.