Telefon bez škrábanců


Pokud se staráte dobře o svoje věci, určitě víte, jak náchylné jsou telefony k poškrábání. Spousta těchto telefonů špatně padne do ruky kvůli větším rozměrům. Výrobci prodávají poměrně velké telefony, které se většinou dají ztěží ovládat jen jednou rukou. Tento problém způsobuje časté pády mobilu z ruky. Je velice snadné upustit telefon když se na něm snažíte něco dělat. Většinou je potřeba mít druhou ruku volnou, a tak je neštěstí hned na světě.

iphone obal

Mít poškrábaný telefon není jen otázkou vzhledu, ale také funkčnosti. Pokud se poškrábe displej, má to většinou velký vliv na dotyk. Displej špatně reaguje a zobrazuje text i obrázky špatně a často i s delší odezvou. Telefony by měly být chráněny tvrzeným sklem, které v případě pádu dokáže telefon ochránit před zničením displeje. Dnes spousta majitelů mobilů ví, co jejich telefonům hrozí, a tak sklo používají.

Chránit se musí i zadní stěna
Některé telefony jsou vyrobeny ze skla, jiné z kovu, ale samozřejmě že najdeme i telefony které mají zadní stěnu plastovou. Některé druhy materiálů jsou velice náchylné na poškození. Většinou je to sklo, které praskne i v zadní kapse kalhot. Při není a používání zelenou byste neměli zapomínat na to, že byste měli chránit nejen sklo, ale i zadní stranu mobilu. I zde může poškrábání od nehtů nebo od pádu na zem způsobit zhoršenou funkčnost. Proto je lepší mít telefon v obalu a nebo opatřený krytem.

obaly na mobil

Na každý telefon dnes na trhu najdete spoustu krytů. Pokud hledáte nový kryt na iphone 7 plus ipouzdro.cz, podívejte se k nám. Nabízíme spoustu krytů, které potěší dospělé i děti. Tento telefon je sice starší, ale také si zaslouží mít kryt, který navíc změní celý design telefonu. Kromě krytů u nás najdete i ochranná sklíčka na hodinky nebo třeba obal na bezdrátová Apple sluchátka. Svoje výrobky od Applu s námi ochráníte před poškozením.