Sex lze provozovat i bez Viagry

Ženské tělo považují umělci za zdroj inspirace a na tomto postoji se nezměnilo v podstatě nic již od starověku. Snadno si dohledáte v antické mytologii či filozofii témata, kde žena hrála ve společnosti rozhodující úlohu v plození potomstva nejen pro svá anatomická uspořádání uvnitř těla, ale zejména pro svou nebývalou krásu. Muži zkrátka touží obdivovat ženské tvary, považují je za vrchol estetického vnímání a velice rádi si také ženu prohlíží v průběhu milostného aktu.

banán s prezervativem

Zhasnout a milovat se potmě, jak to naznačují některé starší erotické tituly, je nesmysl, který podkopává erotické touhy a ten hlavní motiv, proč mají muži dostatečně pevnou a dlouhou erekci. Jistě, že svou důležitou roli zastává zejména duchovní složka osobnosti, ale bez fyzické podstaty nemá milování muže s ženou žádný smysl.

Užívejte sex všemi smysly – milování je mnohem intenzivnější, když do něj zapojíte všechny smysly. Muže velmi vzrušuje partnerčino sténání a vzdychání a největší odměnou je pro ně její nepředstíraný orgasmus. Muži mají také velmi dobrou čichovou paměť, která je pro ně stejně důležitá, jako zrak, proto vůně potu ženy, se kterou se milují, jim zvyšuje hladinu testosteronu podobně, jako pohled na vztyčené prsní bradavky.

okurka hadovka

Ztratili jste erekci – nezoufejte a braňte se

Selhání v sexu kvůli ztrátě erekce nesou muži velice nelibě a mnozí to považují za osobní selhání. Nebuďte však zoufalí, pokud se vám to stane, a zaměřte se v první řadě na kvalitnější stravu – vyházejte ze spíže maso a uzeniny, bílé pečivo, sladkosti, alkohol a přestaňte kouřit, a dopřejte si více ovoce, zeleniny, ořechů, luštěnin a celozrnného pečiva a obilovin.

Velkým problémem je pro sexuální hrátky stres, ten dovede erekci i zcela zastavit. Zaměřte se na něj a užívejte podpůrné prostředky proti stresu, jako je Maca peruánská, Korejský ženšen nebo Kotvičník. A cena Viagry Erectmax? Ta vás pak zřejmě nebude vůbec zajímat.