Podprsenka v létě

Během léta se všichni snadno zpotíme. Úmorná vedra a ostré sluneční paprsky nevynechají nikoho, a tak hledáme cesty, jak si v horku ulevit a zchladit se. Dalo by se říct že ženy to mají těžké, protože u nich je daleko více způsobů jak se zpotit. Každá to asi zná, že pod prsy se žena zpotí nejrychleji, jelikož pod nimi vede podprsenka. Správně zvolená velikost podprsenky znamená, že její spodní část přiléhá k tělu, a během pohybu venku se tře o pokožku. Vyrážka je na světě. Obzvláště v tomto místě je poměrně hodně bolestivá a léčba takové opruzeniny je obtížná, protože se samozřejmě podprsenka nosit nedá. Ale proč ji vůbec nosit?

barevné podprsenky

Klasické podprsenky koupíme buď s kosticí a nebo bez ní. Ta bez kostic je podle posledních výzkumů zdravější. Při výběru podprsenky zapomeňte na vycpávky, protože vám prsa mačkají, což pro ně určitě není dobré. Aby byla vaše prsa v pořádku, dopřejte jim čas od času volnost. Na všechno samozřejmě působí gravitace a tak i prsa nebudou v 50 ta pevná jako ve 20, a na jejich pevnost má vliv i kojení či sport, ale je potřeba dát na první místo pohodlí.

sexy žena

Totéž se týká i oblečení. Mnoho žen by si tak rádo obléklo krásný top s holými zády nebo průhledné šaty, jenže se stydí nenosit podprsenku. Pro tyto případy existuje například neviditelná samodržící podprsenka Lifties.cz, která je vyrobená ze silikonu a pevně přilne k tělu, takže drží dokud ji nesundáte. Nemá klasický tvar jako běžná podprsenka, takže nehrozí, že by vás dřela po prsy a nebo váš škrtila na zádech. Nemá ani ramínka, hodí se tedy pod jakékoliv oblečení. Můžete tak bez obav nosit vzdušné kousky právě teď v létě, a už se nebudete tolik potit.

Neustále nošení podprsenky ale může být kontraproduktivní, a tak je otázkou, kde by nebylo lepší alespoň občas vyjít ven bez ní. Je důležité se naučit nereagovat na pohledy okolí.