Retro auto

Myslím si, že automobil je v dnešní době opravdu hodně důležitý. Například já bych už bez automobilu nedala opravdu ani ránu. Bydlím totiž v jednom městě, kam jsem se přestěhovala před dvěma lety. Ale stále se tam nemohu zvyknout. Protože jsem spíše taková, že mám ráda stejné věci a nerada měním místa a také zažité věci. Jenomže do nového města jsem se přestěhovala kvůli práci a také kvůli mému příteli. A taky hlavně kvůli tomu, že tam byl oblíbený zábavný kroužek mého dítěte, takže jsem si řekla, že budu obětovat tohle všechno jenom proto, abych měla více peněz a taky, abych měla byt se svým přítelem a mé dítě mělo svůj vysněný kroužek.

Líbí se mi stará auta veteráni.

Jinak by moje dítě muselo dojíždět třicet kilometrů třikrát týdně do svého kroužku do jiného města. Takže jsem si řekla, že jsem opravdu ráda, že mám automobil. Protože díky automobilu se dostanu opravdu během půl hodiny do svého rodného města. Protože mám tam opravdu spoustu kamarádek, a to nemluvím o jedné mojí nejlepší kamarádce, která dokonce byla u mého porodu a také mi byla za svědka na svatbě. Takže mám manžela. Ale manžel je zároveň také můj nejlepší přítel, oba dva si moc dobře rozumíme. Přítel má také řidičský průkaz. Přítel si chce totiž chce pořídit nějaké sportovní auto.

Líbí se mi retro auta.

Sice je to krásné, kdyby měl sporťáka, což je opravdu ideální autíčko na léto. Přítel chce totiž automobil bez střechy. A zní to opravdu skvěle, ale zase je to nepraktické, hlavně když je zima. Navíc já bych se bála, že by potom někdo tu měkkou střechu schválně propíchl ze závisti, takže bych měla opravdu veliký strach se o tohle auto starat. A jaké máte auto vy, pokud nějaké máte? Třeba mám kamarádku, která má takové malé retro auto, se kterým také jezdí na výstavy veteránů. Je to opravdu pěkné. Znáte třeba auto plachťáka? Možná ho znáte pod jiným názvem, ale je to retro auto.