Nevíte si rady s bydlením?

Každý chceme bydlet v hezkém a čistém prostředí. Čistota prostředí není jen o tom mít uklizeno a čisto, ale je to i o tom, jak to u nás doma celkově vypadá. I když má někdo uklizeno a čisto, ale vybavení má každé jiné, stěny jsou zažloutlé a celkově interiér vypadá zanedbaně, nejde o čistotu bydlení. Chcete mít krásné bydlení po všech stránkách? Pak jej svěřte do rukou odborníků, kteří ví co a jak. A proč? Protože jednoduše ví víc než vy. Odborník v oblasti architektury a designu by měl mít vysokoškolské vzdělání a přehled o tom, co zrovna v interiéru frčí.

moderní kuchyně

Nezáleží na tom, jestli rekonstruujete a nebo jestli stavíte nový dům. Důležité je, abyste se u sebe doma cítili dobře, jako doma. K tomu vám pomůže když oslovíte bytového designéra a před rekonstrukcí nebo stavbou samozřejmě architekta. Designér vám může pomoct jen s designem, ale může vám navrhnout celý dům – proto musí mít vzdělání v oboru. Designér ale není vždy architekt a architekt nemusí dat design. Vždy si ověřte kdo se čím zabývá, aby vám mohl pomoct.

Jste milovníkem moderního stylu?
Pokud milujete moderní styl a chcete ho mít i u sebe doma, rozhodně oslovte designéra. Ten má vždycky přehled o tom, jaké barvy v interiéru zrovna frčí. Jeden rok je v módě temně zelená, potom se trendy změní a například kuchyni nově vládne zlatá. Nikdy nelze předem říct co bude trendem v dalších letech, ale kromě moderních barev vám designér dokáže vytvořit nadčasové bydlení, které bude vypadat skvěle dnes i za 30 let.

dětský pokoj

Můžete mít sladěný celý váš domov. Můžete mít dominantní jdou místnost a nebo můžete mít propojený celý dům nějakým zvláštním prvkem. Designér s vámi prokonzultuje vaše představy, a poté se pustí do práce. Realizaci předchází vizualizace, kde uvidíte, jak bude všechno vypadat. A pokud se vám to bude líbit, půl práce je za vámi.