Nebojte se usmát


Mnoho lidí se stydí za to, v jakém stavu mají zuby. Stav zubů je vidět i při běžném mluvení, takže pokud víte že máte třeba kazy nebo zabarvené zuby, můžete s tím něco dělat. Je zarážející, kolik lidí má problémy se zuby. A většina z nich plyne z nedostatečné hygieny. I když si zuby čistíte, nejspíš to děláte špatně. Čištění zubů je práce na několik minut denně, a je nutní při čištění používat vhodné nástroje. Jako doplněk k čištění je nutné navštěvovat dentální hygienu, kde vám zuby profesionálně vyčistí.

muž zuby

K čemu slouží?
Dentální hygiena slouží k dokonalému vyčištění zubů pomocí přístrojů. Pokud je zubní hygiena prováděna jak se má, nebolí. Jde o bezbolestné ošetření zubů, při kterém vám dentální hygienistka vyčistí zuby od pigmentových skvrn, plaku a zubního kamene. Všechny tyto problémy jsou celkem běžné, a pouhým čtením zubním kartáčkem se jich zbavit nelze. Proto je potřeba jednou za půl roku hygienu navštívit.

Hledáte která dentální hygiena v Praze 10 má volná místa? My jsme zubní klinika, kde kromě ordinací zubních lékařů najdete právě i ordinaci dentální hygieny. Zaručujeme vám empatický přístup a opravdu zcela bezbolestnou hygienu. Během ní vás poučíme o tom jak se o zuby správně starat a ukážeme vám správnou techniku čištění, která je pro viditelné výsledky důležitá.

bělení zubů

Doporučíme vám, čím si zuby čistit
Každý má jinak citlivé zuby i dásně, a tak co vyhovuje jednomu, druhému bude dělat problémy. Doporučíme vám kartáček i další přídavky přesně pro vaše zuby. Díky tomu budou vaše zuby krásné i zdravé. Naučíme vás používat mezizubní kartáčky, na které většina lidí zapomíná, a proto tolik lidí trpí zubními kazy. Mimo dentální hygienu nabízíme i estetickou medicínu, takže si u nás můžete nechat zuby vybělit. Od nás odejdete vždy s krásným úsměvem, objednejte se proto co nejdřív.