Krásné krasobruslení


Pro nÄ›koho je sport opravdu hodnÄ› důležitý. Jsou lidé, kteří se dokonce sportem živí. TÅ™eba nároÄným bruslením a podobnÄ›. Já jsem totiž jako malá holka moc ráda bruslila, tak já jsem si vždycky říkala, že v dospÄ›losti bych chtÄ›la být profesionální bruslaÅ™ka. KrasobruslaÅ™ka. Moc se mi to líbilo. Ale bohužel se mi to nikdy nepodaÅ™ilo. Proto jsem si Å™ekla, že nejlepší by bylo, kdybych zaÄala tÅ™eba nÄ›jak lehce. A co tÅ™eba koleÄkové brusle nebo nÄ›co podobného? Také jsem dříve běžkovala, běžky mÄ› opravdu hodnÄ› bavily. Běžky jsem poprvé zkusila asi v sedmé třídÄ›. Bylo to opravdu prima, ale abych se pÅ™iznala, tak tÅ™eba na lyžích jsem nikdy nestála. Ale abych se vrátila ke sportu.

V poslední době bruslím málo.

A ke krasobruslení. Tak vám řeknu, že tohle jsem poprvé viděla u své sestřenice, která jenom tak pro sebe pro zábavu dělala krásné piruety a podobně. Já si myslím, že vlastně krasobruslařství je opravdu perfektní volba při sportu, když chcete dělat něco zajímavého. A řeknu vám, že krasobruslařina není úplně jednoduchá. Je to úplně něco jiného než třeba běhání anebo jízda na kole. Já sama jsem si řekla, že kdyby se mi to náhodou podařilo a mohla bych to také tím živit, že bych byla opravdu v sedmém nebi. Jenomže bohužel jsem nebyla tak dobrá, a tak přesná jako ostatní mí spolužáci, kteří se mnou chodili do kroužku krasobruslení.

Jako malá jsem hodně bruslila.

Nejhorší ale na tom bylo, že když jsme se stÄ›hovali, tak potom v mém novém okolí, kam jsem se nastÄ›hovala s rodinou, tak tam vůbec nebylo nic, kde bych mohla zkouÅ¡et krasobruslení. Nakonec to dopadlo tak, že po půl roce jsem to musela vzdát, protože mÄ› nebavilo dojíždÄ›t do padesáti kilometrového svého vzdáleného mÄ›sta, kde byla Å¡kola krasobruslení. Se spolužáky z krasobruslení jsem se musela rozlouÄit a opravdu jsem to oplakala. Těšila jsem se, že ze mÄ› bude krasobruslaÅ™ka, bohužel se mi to nepodaÅ™ilo, a tak jsem si Å™ekla, že když se mi to nedaří, tak asi to nemám v osudu, abych byla krasobruslaÅ™ka, ale sportu se nevyhýbám a sport dÄ›lám opravdu pravidelnÄ›.