Pokud vás to bude někde nudit, můžete odejít

Velkou výhodou je dnes to, že pokud to člověka někde nudí, daný člověk může z dané akce odejít. Je mnoho lidí, kteří se dostanou na nějakou zábavu, kde je to rozhodně nebude bavit a místo toho, aby odešli, zůstanou a po celou dobu akce se nudí. Věřte, že na vás lidé to, že se nudíte, rozhodně poznají. Jsou lidé, kteří doufají, že si toho nikdo nevšimne, ale rozhodně se najdou tací, kteří si toho všimnou. Někteří lidé nechtějí z akcí odcházet a to proto, aby si o nich lidé nemysleli špatné věci. Ve výsledku to ale bude nastejno a to, i když zůstanete. Lidé si vždy najdou něco, za co můžou člověka pomluvit.

pěkná akce

Jestliže se vám tedy na nějaké akci nelíbí, neměli byste zde zůstávat. Můžete například říct, že se něco stalo doma, a tak musíte okamžitě odejít, pokud nechcete říct pravdu, abyste pravdou neublížili někomu z vašich známých. Je možné, že se vás lidé začnou vyptávat, co se stalo, ale vy nemusíte reagovat a můžete v rychlosti odejít. Najde se mnoho těch, kteří již někdy tuto výmluvu použili a rozhodně to zabralo. Určitě je možné najít si i jinou výmluvu, pokud nechcete říct pravdu, a to právě kvůli tomu, že se bojíte, aby to člověku, který danou akci pořádá, neublížilo. Najdou se ale i ti, kteří se nebojí říct pravdu.

dobré muffiny

Musejí ale počítat s tím, že na ně možná bude ten, kdo danou akci pořádá, naštvaný. Je ale lepší, pokud jde člověk raději někam jinam, když se na dané akci skutečně nudí. Nikdo se dnes nechce na zábavě nudit, a to i když je to akce pořádaná kamarádem daného člověka. Skutečně se nebojte odejít, pokud na dané akci bude něco, co vám nebude vyhovovat. Někdy dokonce člověk udělá lépe, že odejde, a to už jen proto, že si doma alespoň odpočine. Najdou se ale i tací, kteří jsou schopni jít z jedné akce na druhou, a právě na té druhé se jim to bude líbit natolik, že se jim domů ani nebude chtít jít. I to se stává. Pokud vás to někde nebaví, opravdu byste měli odejít, protože se dnes nikdo nemusí nudit.