Pohodlí při sezení


Jste po náročné operaci anebo po porodu a také se vám špatně sedí? Pokud ano, tak můžete využívat také různé kompenzační a zdravotní pomůcky, abyste se cítili vždycky pohodlně a aby vás sezení vůbec nebolelo. Věřte mi, že já vím z vlastní zkušenosti, že třeba když jste po porodu a měli jste nástřih hráze, tak je to velice potom nepříjemné. Já jsem dva týdny nemohla skoro ani chodit, natož abych si sedla, takže jsem ráda, že existují zdravotní podložky na sezení. Zdravotní podložky na sezení seženete na internetu. Zkuste se podívat třeba na webové stránky libelladesign.cz, kde najdete různé kvalitní produkty a třeba právě zmíněné podložky na sezení.

Nepohodlné sezení je nepříjemné.

A zdravotní podložka na sezení je opravdu z kvalitního pěnového materiálu. Je to opravdu velice příjemné a měkké, takže se nemusíte obávat, že by vás potom ještě někde něco tlačilo. Já sama jsem měla právě objednané dvě zdravotní podložky na sezení. Jedno jsem měla dané v autě u svého partnera a druhé jsem měla doma. Opravdu bylo velice nepříjemné, když jsem po nástřihu hráze měla veliké bolesti při sezení, nemohla jsem si ani normálně dojít na záchod, dokonce i sezení na záchodě mi dělalo veliké problémy.

Pěnový materiál je příjemný.

A co třeba potom při obědě nebo při večeři? Když jsme celá rodina jedli u stolu, to bylo opravdu katastrofální. Takže třeba tyto zdravotní podložky nasazení můžete mít jak na židli v kuchyni, tak také samozřejmě na sedačce anebo také v autě. Mnoho lidí si tohle dává také do invalidního vozíku. Všichni víme, že ne úplně každý invalidní vozík je tak moc pohodlný, že by tam nikdo nechtěl žádné kompenzační pomůcky. Moje kamarádka, která kdysi byla na invalidním vozíku, tak také říkala, že si dávala do invalidního vozíku zdravotní podložky na sezení, aby se cítila v pohodě. Ona říkala, že bez zdravotní podložky na sezení by asi na tom vozíku dlouho nevydržela a že potom by asi musela jít na amputaci nohou. Samozřejmě, že tohle myslela, ze srandy, ale chápu jí, že když se sedí nepohodlně, je to velice nepříjemné.