Lidé a vztahy

Já vím, že vztahy jsou někdy opravdu kruté. A to hlavně v rodině. Znám několik rodin, kde to mezi nimi tak opravdu ošklivě vře, že se mi z toho chce někdy až brečet. I když s tou rodinou nemám nic společného, nemáme rodinné vazby, tak mám tam kamarádku. A ta kamarádka tím úplně moc trpí. Ona sama mi říká, že ji opravdu hodně mrzí a trápí ji, že její rodinné vztahy nejsou tak dokonalé, jak ona by si sama přála. Takže to vždycky nakonec dopadá tak, že kamarádka vždycky celá ubrečená jde k nám a říká mi, jak se její rodiče stáli jenom dokola hádají. Ani nevíte, jak je mi mé kamarádky líto, když má špatné vztahy v rodině.

Někdy jsem ráda sama.

Proč se to těm lidem vůbec děje? Proč neberou ohled na děti? Já sama jsem si řekla, že tohle bych opravdu nikdy nechtěla zažít. Takže si vždycky říkám, že nejlepší by opravdu bylo, kdyby se lidé nehádali. Já sice chápu, že vztahy jsou někdy takové, že to opravdu stojí někdy za nic, ale vždycky se může stát také něco, že se různě rozhádané vztahy vždy uklidní. když jsou třeba nějaké napjaté vztahy například mezi přáteli, tak je to stále lepší, než kdyby byly napjaté vztahy někde v rodině anebo v zaměstnání. Věřte mi, že je také špatné a velmi nepříjemné, když jsou napjaté vztahy zaměstnání.

Vztahy jsou různé.

A opravdu je to neprofesionální a je to až kruté. Já sama jsem vždycky z toho byla velice nešťastná. Protože se mi kolikrát stalo, že mě v zaměstnání moje kolegyně šikanovali. Opravdu ani nevím proč tomu tak bylo, ale také jsem se mimochodem dozvěděla, že to bylo kvůli prý tomu, že jsem prý začala chodit s přítelem od jedné z kolegyně. Já to ale nevěděla! Ale abych se přiznala, vůbec jsem o tom netušila, že on chodil s mou kolegyní. Vždyť by to ale mělo být jedno, proč zbytečně vířit pracovní vztahy? A také jsem netušila, že se její přítel s ní rozešel, jenom kvůli tomu, mohl chodit se mnou. Tak to ať se potom nikdo nediví, že jsou takové vztahy zaměstnání.