Láska a a nevěra


Bez lásky by byl svÄ›t o nÄ›co chudší, bez lásky by byl svÄ›t více smutný. Pokud mi nevěříte, tak se to jenom zkuste pÅ™edstavit. Co kdyby vůbec nebyla láska? Nebyli by sympatie a nebylo by žádné přátelství. Podle mého názoru by to byla katastrofa, opravdu veliká smůla. Já si to bez lásky a bez přátelství a bez vzájemných sympatií nedokáži opravdu vůbec pÅ™edstavit. Já jsem takový typ ÄlovÄ›ka, který je opravdu hodnÄ› přátelský a také takový typ ÄlovÄ›ka, který se velice rychle zamiluje. Ano, staÄí mi, abych tÅ™eba s nÄ›jakým mužem se scházela týden a ihned už mi plane srdce k nÄ›mu. Téměř mi ukradl srdce.

Jiste rádi zamilovaní.

Bohužel to takhle mám, ale jsem ráda, že jsem třeba zadaná. Když jsem zadaná, tak samozřejmě se do nikoho tak rychle nezamiluji. Tohle je naprosto logické, když jsem zamilovaná, když jsem ve vztahu a mám partnera, tak mu už jsem opravdu zcela celá oddaná. Tohle mě baví, mě baví být ve vztahu, jenomže třeba jsou někteří lidé, kteří i když jsou ve vztahu a mají třeba harmonické manželství anebo harmonický vztah, tak i tak hledají stále někoho pro zpestření života, třeba hledají milence anebo hledají milenku. Myslím si, že tohle je škoda a tohle by se dít nemělo.

Lásku já mám ráda.

Já sama jsem Å™ekla svému partnerovi, že než aby mÄ› podvádÄ›l a než aby si hledal milenku, tak radÄ›ji, aÅ¥ se se mnou rozejde. Já nikdy nechci být ta druhá. Vždycky chci být ta první, chci, aby můj partner anebo v budoucnu můj manžel mÄ›l pouze jenom mÄ›. Nemám ráda, když nÄ›kdo nÄ›koho podvádí. Podle mého názoru tohle je srabárna a nemÄ›lo by se to dít. Jenomže jak tomuhle zabránit. SamozÅ™ejmÄ›, že tomuhle zabránit vůbec nejde. JedinÄ› možná to, kdybyste tÅ™eba na svém partnerovi poznali, že vás podvádí, jenomže tohle pak už není láska, tohle je spíš strach nÄ›koho opustit. Proto si myslím, že láska má opravdu krůÄek k nenávisti.