Radost z přírody

Taky rádi cestujete tam, kde je pěkně a čerstvý vzduch? Je opravdu hodně lidí, kteří si dopřávají opravdu každoroční cestování a k tomu opravdu skvělou dovolenou. Podle mého názoru je cestování pro člověka opravdu hodně důležité, protože právě při cestování si člověk hodně odpočine. A hlavně si pročistit hlavu. Kolikrát jsem už slyšela, že když lidé jezdí někam na dovolenou anebo velmi často cestují, tak potom také jsou na tom lépe se stresem, že jím netrpí. A jak všichni víme, tak stres opravdu negativně působí na lidský organismus a také hlavně na psychiku. Tohle znám sama od sebe.

Ráda cestuji do přírody i ven.

Vzpomínám si, když jsem pracovala v práci. To byla ta práce v bance, kde jsem se denně setkávala a opravdu s mnoha lidmi a řeknu vám, že někteří lidé nebyli vůbec příjemní. Takže to bylo velice takové nepříjemné, když jsem potom musela třeba odmítat některé lidi, kteří u nás v bance žádali o půjčku. A byla jsem z toho potom jen šťastná, protože většina klientů, asi patnáct procent, potom nadávali, že jsem neschopná a že jim nedokážu poskytnout půjčku anebo nějaký úvěr. Jenomže já za to samozřejmě nemůžu. A už jsem na sobě pociťovala nějaký syndrom vyhoření, za který jsem tedy opravdu nešťastná.

Mám ráda přírodu.

Potřebovala jsem někam vycestovat, ale nevěděla jsem kam a taky jsem netušila, jestli mi zaměstnavatel dá volno. Naštěstí jsem byla opravdu mile překvapená, když mi zaměstnavatel řekl, že to na mě vidí, že jsem unavená a že asi budu mít syndrom vyhoření, tak mi zaplatil wellness víkend v Praze. Byla jsem opravdu překvapená a moc mě to potěšilo, takže jsem vycestovala ze svého rodného malého města do Prahy, kde jsem si užila opravdu perfektní víkend. A tady jde alespoň vidět, že když člověk cestuje, tak se mu potom zlepší nálada a potom je ihned svět růžovější a všude potom v práci vydává opravdu lepší výkony.